טיפול בוטוקס

כולם רוצים להיראות צעירים ויפים, אך לעיתים עור הפנים נוטות להסגיר את גילנו האמיתי, זוהי הסיבה שטיפול בוטוקס בתל אביב או בכל עיר אחרת נעשו פופולריים בשנים האחרונות. רגע לפני שאת הולכת להצעיר את עור פניך ולקבל עור פנים צעיר וחלק, עליך לדעת כמה דברים בסיסיים על טיפולי בוטוקס.

מהם למעשה טיפולי בוטוקס?

טיפולי בוטוקס הפכו בשנים האחרונות לטיפול האסתטי הנפוץ ביותר בארץ ובחול. מדובר בטיפולים קצרצרים, אותם מבצעים אחת לכמה חודשים והם מספקים תוצאות מדהימות של עור חלק  וצעיר לכל אחת. למעשה מדובר בחומר מיוחד בעל השפעה מיוחדת להחלקת הקמטים בפנים. על הרופא המבצע את פעולה זאת, להחדיר חומר בכמות מדויקת לשרירי הפנים הזעירים, פעולה זאת מאפשרת הרפיה של קמטי ההבעה העמוקים שנוצרים עם השנים.

מהו השפעת הבוטוקס?

טיפולי הבוטוקס הינם טיפולים טבעיים המותאמים למבנה הפנים של המטופלת וגם לסגנון האישי שלה. במהלך הטיפול, ניתן להרפות את קמטי שנוצרו בין הגבות, את קמטי החיוך המופיעים בדרך כלל בזויות העין, את קמטי המצח ואת קמטי הצוואר. יש לציין כי כאשר מבצעים טיפולי בוטוקס בתל אביב, יש לבחור ברופא מיומן אשר יתאים את הטיפול בקפידה לכל מטופלת באופן אישי.

מתי תוכלי לראות את תוצאות הטיפול?

את תוצאות הטיפולים באמצעות הזרקת בוטוקס, ניתן לראות כבר בתוך ימים ספורים והטיפול נשמר לתקופה של 3-6 חודשים לפחות. במהלך הטיפול, מומלץ לגשת לאחר תקופה של שבועיים לביקורת נוספת אצל הרופא המטפל. בפגישה זאת, הרופא יחליט אם יש צורך להוסיף כמות נוספת של חומר, כדי שתקבלי את האפקט הרצוי ומראה פנים רענן וצעיר בדיוק כפי שחלמת. כמו כן, מומלץ לחזור על הטיפול מידי כמה חודשים – כמובן לפי הצורך והמלצת הרופא המטפל.

יש לציין כי - מידת העלמת קמטי הפנים באמצעות טיפולי בוטוקס, הינה דינאמית ועל הרופא להיות מיומן ובעל ניסיון רב, כדי להתאים את הטיפול לכל מטופלת בדיוק מושלם ולקבל את התוצאות הטובות ביותר. 

במרפאה של ד"ר זייגר  תוכלי לקבל טיפול אישי ומקצועי. ד"ר זייגר מומחית לטיפולי בוטוקס והעלמת קמטים ומבצעת זאת באופן טבעי לחלוטין, על ידי החומרים האיכותיים ביותר.